ODDZIAŁ SZPITALNY

 

Hospitalizacja w Szpitalu Med Polonia odbywa się na komfortowym i nowoczesnym Oddziale Szpitalnym. Oddział dysponuje 28 łóżkami w 19 pokojach jedno- lub dwuosobowych, każdy z oddzielnym węzłem sanitarnym przystosowanym dla osób niepełnosprawnych, WiFi oraz telewizorem.

 

 

 

W razie potrzeby istnieje możliwość pobytu rodzica z hospitalizowanym dzieckiem. Dla osoby towarzyszącej przewidziane jest osobne miejsce noclegowe w pokoju Pacjenta. 

 

 

Trzy posiłki dziennie dostosowane indywidualnie do diety zaleconej przez lekarza, wliczone w cenę pobytu na oddziale szpitalnym, przynoszone są do pokoju Pacjenta.

 

Szpital dysponuje kuchnią oddziałową, w której istnieje możliwość samodzielnego przygotowania napoju. Na życzenie Pacjenta, Personel oddziału w miarę możliwości może podać herbatę lub kawę w godzinach innych niż czas podawania posiłków.

 

 

Dla zapewnienia komfortu Pacjentów oraz ich bliskich, przygotowaliśmy wygodną przestrzeń dla odwiedzjących wraz z czytelnią, w której istnieje możliwość wypożyczenia książek oraz kącikiem zabaw dla dzieci.

 

Celem podniesienia poczucia bezpieczeństwa naszych Pacjentów, udostępniony jest depozyt, w którym mogą być przechowywane cenne przedmioty. Chęć skorzystania z depozytu należy zgłosić pielęgniarce dyżurnej.